Засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19

Дата: 20.12.2021 14:05

20 грудня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Володимир Скалій.

За оперативною інформацією ДУ «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на Вінниччині за минулу добу виявлено 69 підтверджених випадків захворювання.

На зітну дату одужали 96294 особи, в тому числі 6040 дітей та 4541 медичний працівник. За останню добу одужали 319 осіб.

В період з 13 по 19 грудня 2021 року в Тульчинському районі 3160 осіб вакциновано. З початку  вакцинальної кампанії  93087 осіб.

Вакцинація – єдиний шлях зберегти своє життя та здоров’я.

#ТульчинськаРДА

#Вакцинація