Онлайн-нарада з інвентаризації земельних ділянок та майна на території громад.

Дата: 21.12.2021 08:45

20 грудня 2021 року відбулась онлайн-нарада за участі членів комісії з інвентаризації, головами районних державних адміністрацій та головами територіальних громад області стосовно проведення інвентаризації земельних ділянок та майна на території громад.

Нараду проводив директор Департаменту правового забезпечення облдержадміністрації Сергій Чабан. В районній студії учасниками були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступники Володимир Скалій, Сергій Чепернатий, начальник відділу економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Людмила Квачук.

Станом на 20.12.2021 територіальними громадами області, на виконання завдання, передбаченого пунктом 5 Рішення Ради національної безпеки та оборони України, проведено інвентаризацію (обліковано) 5113 водних об’єктів загальною площею 28098,9772 га, що становить 88,58 % від загальної кількості (відповідно до даних інвентаризації водних об’єктів 2017 року на території області перебуває 5772 водних об’єкта), з них:

– водні об’єкти з наявними кадастровими номерами 1984 загальною площею 17293,3128 га;

– водні об’єкти з відсутніми кадастровими номерами 3129 загальною площею 10805,6644 га.

Станом на 15.12.2021 року із 520 земельних ділянок водного фонду Тульчинського району, проінвентаризовано 482, загальною площею 2167,6878 га.

Інвентаризацію лісових ресурсів проведено в Городківській, Студенянській та Томашпільській громадах, загальна проща складає 17420,0016 га.

Роботи із інвентаризації комунальної власності тривають.

#ТульчинськаРДА