11 січня директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна провела нараду із районними закладами охорони здоров’я.

Дата: 11.01.2022 16:16

Фото без описуОбговорили актуальні питання, серед яких і монтування кисневих станцій та кріогенних газифікаторів. Це обладнання лікарні отримали в рамках державної субвенції.

Ольга Задорожна наголосила, що кисневе обладнання має бути повністю облаштоване і введене в експлуатацію до першого лютого. Наразі повністю роботи уже завершені в Ладижинській лікарні.

«Серед першочергових завдань – маємо запустити до кінця цього місяця кисневе обладнання. Медичні заклади, які надають допомогу хворим з COVID-19 мають бути незалежні від постачальників кисню. Сподіваюся, що цей рік буде для усіх нас вдалим та продуктивним», - сказала Ольга Задорожна.

#ДОЗР

#COVID19