Увага! Погіршення погодніх умов

Дата: 17.01.2022 14:53

17-19 січня на всій території України очікуються снігопади, що можуть призвести до ускладнень руху транспорту на автомобільних дорогах. Також прогнозується коливання температури від -2°C до +6°C. Пориви вітру сягатимуть 20 м/с.

Для забезпечення проїзду автошляхами державного значення Службами автомобільних доріг в областях приведена до готовності снігоприбиральна техніка.

Радимо учасникам дорожнього руху під час ускладнення погодних умов бути особливо уважними. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Укравтодору – (044) 287-54-83.