Державна допомога для створення ЦНАПу в 2022 році

Дата: 21.01.2022 10:46

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує про державну допомогу, яка надаватиметься для створення належного ЦНАПу в 2022 році.

Законом України «Про Державний бюджет на 2022 рік» передбачено субвенцію на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в розмірі 231 млн грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року № 249 затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку, субвенція виділяється за двома напрямами:

1) будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для ЦНАП/ТП/ВРМ (далі - будівництво);

2) облаштування будівель та приміщень, забезпечення ЦНАП/ТП/ВРМ обладнанням, комп'ютерною технікою, меблями, програмними засобами (далі - облаштування).

Для отримання коштів субвенції необхідно в термін до 01 березня 2022 року подати до Мінцифри відповідне клопотання з наступними документами:

за напрямом “Будівництво”:

1)  копія рішення місцевої ради про утворення Центру та його будівництво;

2)  інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо земельної ділянки (у разі нового будівництва) або щодо відповідної будівлі чи приміщення (у разі реконструкції, реставрації або капітального ремонту);

3)  копія проєкту будівництва Центру;

4)  розрахунки вартості будівництва Центру, деталізовані за видами робіт та роками;

5)  копія письмового звіту експертної організації за результатами експертизи проєкту будівництва;

6) гарантійний лист щодо співфінансування (не менше 10%) в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;

7) щонайменше 5 фотографій із різних ракурсів, які демонструють стан проєкту до початку реалізації;

8) матеріали щодо використаних коштів та виконаних робіт у попередніх бюджетних періодах (за наявності).

за напрямом “Облаштування”:

1)  копія рішення місцевої ради про утворення Центру;

2) техніко-економічне обґрунтування потреби в облаштуванні/обладнанні Центру;

3) гарантійний лист щодо співфінансування (не менше 30%) в поточному бюджетному періоді з місцевого бюджету та позабюджетних коштів;

4) підтверджуючі документи/гарантійний лист щодо організації каналу конфіденційного зв’язку між Центром і Єдиним державним демографічним реєстром (у разі подання клопотання щодо забезпечення обладнанням для видачі паспортних документів або посвідчень водія).