Створено району федерацію шахів

Дата: 24.01.2022 14:31

За сприяння райдержадміністрації в особі голови Олександра Гаврилюка та заступника голови Сергія Чепернатого, 22 січня 2022 року відбулася установча конференція Тульчинської районної шахової федерації, в якій взяли участь представники всіх територіальних громад Тульчинщини.

Головою Федерації обрано  Олександра Гіроля (смт. Крижопіль), який запропонував обрати на посаду заступника голови федерації Дмитра Денисова (смт. Піщанка) та прес-секретарем федерації Володимира Павловського (смт. Томашпіль).

Олександр Гіроль озвучив власне бачення розбудови  громадської спілки та її перших кроків з організації, проведення та участі у змаганнях різних рівнів.

На часі вирішення організаційно-правових питань, щодо реєстрації районної федерації.

#ТульчинськаРДА