Проста процедура оренди нерухомості у держави допоможе кожному почати та розвивати власну справу

Дата: 26.01.2022 09:03

Фото без описуНаразі Фонд держмайна пропонує для бізнесу чималий перелік нерухомості. На сайті https://orenda.gov.ua/ є повна інформація про 6700 об’єктів!

Протягом наступного місяця заплановані 204 онлайн-аукціони з оренди. Кожен з цих об’єктів підприємці можуть прозоро орендувати у держави за ринковою ціною. Особливо актуально це для нових бізнесових проєктів.

Важливим нововведенням в оренді є збільшення строку дії типових договорів, який становить 5 років. Якщо договір укладений через аукціон - угоду оренди можна продовжити ще на 5 років. Це забезпечує можливість довгострокового планування для бізнесу.

Також суттєвою перевагою оренди за новими правилами є переважна відсутність обмежень в цільовому використанні. Це дає підприємцям свободу вирішувати, яку саме справу реалізовувати в орендованому приміщенні.

#Приватизація

#ТульчинськаРДА