Результат роботи спостережної комісії

Дата: 26.01.2022 13:11

Відповідно до  витягу з постанови спостережної комісії Вінницької облдержадміністрації, головою райдержадміністрації Олександром Гаврилюком, 27 жовтня 2021 року, було ініційовано виїзне засідання Тульчинської спостережної комісії до державної установи «Крижопільський виправний центр (№ 113)». Членами комісії було  вивчено питання матеріально-побутового забезпечення засуджених осіб та умови їх праці і навчання.

За результатами перевірки, 8 листопада 2021 року, комісія встановила, що  вісім осіб, які перебувають в закладі не мають паспорта громадянина України.

Після тривалих консультацій щодо відновлення необхідних документів вищевказаним особам, керівництву закладу було рекомендовано налагодити  співпрацю з територіальним відділом ДМС. За підсумками спільної роботи спостережної комісії та працівників районного сектору  ДМС, 21 січня 2022 року, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій та головний спеціаліст Крижопільського РС УДМС України у Вінницькій області Олександр Шленськовий відвідали ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)» де  вручили паспорт громадянина України двом засудженим особам.

Наразі триває робота по підготовці документування решти  засуджених,  які перебувають в закладі.

Питання дотримання прав і свобод засуджених під час відбування ними покарання знаходиться на постійному контролі спостережної комісії райдержадміністрації.