104-та річниця бою під Крутами

Дата: 29.01.2022 09:48

29 січня 2022 року виповнюється 104-та річниця бою під Крутами, який відбувся у 1918 році під час російсько-української війни між українськими військовими курсантами, студентами і московсько-більшовицькими військами.

Бій під Крутами став для нашого народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління українців у боротьбі за незалежність.

Поєдинок під Крутами став успішною оборонною операцією: наступ переважаючих сил ворога було зупинено на кілька днів, що дозволило представникам Української Народної Республіки підписати мирний договір із країнами Четверного Союзу, чим було визнано самостійність Української Народної Республіки.

Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

Пам’ятаймо героїв Крут!

Слава Україні!