Найменування об’єкта приватизації: Державний пакет акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал» у кількості 89932000 штук, що становить 100 % статутного капіталу товариства.

Дата: 07.02.2022 12:30

Фото без описуМісцезнаходження товариства: 21100, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21.

Ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ: 33323245.

Розмір статутного капіталу товариства: 89 932 000,00 грн.

Середньооблікова чисельність працівників: станом на 30.09.2021: 55 осіб.

Основний вид економічної діяльності за КВЕД: 32.12 виробництво ювелірних виробів.

Основна номенклатура: виробництво ювелірних виробів.

Товариство має зареєстровану торгову марку (свідоцтво на знак для товарів і послуг № 144400, зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 12.09.2011.

Вінницький завод «Кристал» розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. В 1992 році з метою розширення внутрішнього ринку збуту діамантів на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виготовляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів з вставками з діамантів та іншого дорогоцінного каміння. В 2020 році підприємство перетворено в Акціонерне товариство. На сьогодні є унікальним підприємством в Україні з переробки алмазів у діаманти. Підприємство може виготовляти діаманти класичних круглих форм огранки на 57 граней. Технологічні підрозділи підприємства оснащені сучасним обладнанням. На сьогодні АТ «Вінницький завод «Кристал» виготовляє більше 5000 моделей ювелірних прикрас. Технологія виробництва відповідає сучасним вимогам, забезпечує виготовлення високоякісних прикрас, які мають конкурентну здатність. Технологічне обладнання наявне в повному обсязі, необхідному для всіх операцій технологічного процесу обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантовими вставками. Технологічний процес відповідає ТУУ 36.2-00226744-001:2007 та ДСТУ 3527-97 «Золотарські вироби». Ювелірні вироби реалізуються під торговою маркою «Вінниця-Кристал».

Категорії: Всі об'єкти, Державні пакети акцій, Мала приватизація, Нерухомість Статус: в продажу Стартова ціна:

?89 932 000

Детальніше за посиланням https://privatization.gov.ua/product/aktsionerne-tovarystvo-vinnytskyj-zavod-krystal/

#Приватизація

#ТульчинськаРДА