Герої не вмирають! Вони живі в нашій пам'яті!

Дата: 07.02.2022 15:22

Сьогодні, 07 лютого минає 7 років з часу, як трагічно загинув наш земляк – Добрань Андрій Дмитрович, який народився 29 жовтня 1994 року в с.Гонорівка Студенянської громади.

Андрій Дмитрович служив в 101 окремій бригаді охорони ГШ ЗСУ на посаді командира машини, звання - старший солдат.

Під час обстрілу з БМ-21 базового табору в районі м. Дебальцеве Донецької області, життя Добраня А.Д. раптово обірвалось. Героя України поховано в рідній Гонорівці.

На Гонорівській гімназії Студенянської сільської ради Вінницької області відкрито меморіальну дошку на честь земляка.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині Героя України, поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

Світла і Вічна Пам’ять. Царство Небесне...

Слава Україні!

Героям Слава!