Сергій Борзов: Вінницька область у лідерах щодо створення індустріальних парків в Україні, яких всього 52.

Дата: 07.02.2022 15:39

Три знаходяться у Вінниці:

-Вінницький індустріальний парк,

-Індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування» та

-Індустіральний парк «Вінтер спорт».

Як важливі умови слід врахувати для створення індустріального парку?

З цим питанням сьогодні приїхав на Вінниччину голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Окрім земельної ділянки та транспортної логістики ще треба врахувати наявність робочої сили та спеціалізацію.

Власне, на Вінниччині достатній і науковий потенціал - у місцевих університетах.

Усі «надводні» і «підводні» моменти обговорили безпосередньо на місці майбутнього заводу HEAD з виробництва продукції для зимових видів спорту.

Заплановано створити до 1200 нових робочих місць. Вартість проекту – близько 80 млн доларів.

Наразі в області проводиться робота щодо відбору інвестиційних ділянок.

Визначено опорні територіальні громади для реалізації проєкту з розбудови індустріальних парків у Вінницькій області: Вороновицька, Козятинська, Тульчинська, Ямпільська, Барська, Гніванська.

Окрім того, дирекцією Державного підприємства «45 експериментальний механічний завод» спільно з облдержадміністрацією

розроблено «дорожню карту» щодо створення індустріального парку на незадіяних територіях і потужностях підприємства. Підготовлено проєкт концепції майбутнього парку, який чекає на погодження в ДК «Укроборонпром».
#ТульчинськаРДА