Ми завжди раді гостям. Особливо, коли розуміємо, що зустріч матиме ефект синергії.

Дата: 18.02.2022 08:46

Фото без описуДо нас завітали друзі з Yakaboo. Обговорили спільні плани на рік із розвитку безбар’єрності. І можемо сказати точно – вони будуть грандіозними

Нагадаємо, національна книжкова платформа Yakaboo торік у жовтні долучилася до спільноти «Бізнес без бар’єрів». Це ком’юніті великих українських та міжнародних компаній, які згуртувалися навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

Цілі спільноти – об’єднати українські бізнеси навколо безбар’єрності, включити у порядок денний компаній тему безбар’єрності, створити тренд впровадження безбар’єрності у бізнесах та ввести практику обміну кейсами з безбар’єрності.

#бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність #barrierfree #ТульчинськаРДА