18 лютого, начальник Регіонального Відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич брав участь у форумі з аграрного права «Головні тенденції 2022».

Дата: 21.02.2022 09:23

Фото без описуВажливими аспектами були обговорення особливості впровадження земельної реформи з досвіду юристів і представників законодавчої та виконавчої влади. Такий обмін думками між фахівцями різних галузей дає змогу багатобічно проаналізувати земельні питання та знайти спільне рішення суперечливим моментам.

Андрій Маркевич проінформував учасників щодо приватизації та оренди державного майна України. Запропонував ознайомитися з інвестиційним меню регіону на сайті http://www.privatization.gov.ua для опрацювання аграріями нових проектів розвитку свого бізнесу. Адже в процесі розширення аграрної справи є важливим не тільки збільшення видобутку сировини а її зберігання та переробка.

#Приватизація

#ТульчинськаРДА