Тульчинці попрощалися із загиблим в зоні ООС земляком

Дата: 23.02.2022 13:56

Сьогодні, 23 лютого Тульчинщина прощались із Кононенком Денисом Юрійовичем, військовослужбовцем військової служби за контрактом військової частини А2988, який 19.02.2022 року під час мінометного обстрілу отримав поранення несумісні з життям. В останню путь загиблого прийшли провести жителі міста, бойові побратими, учасники бойових дій на Донбасі, волонтери, представники влади.

Святою повинністю є вшанування пам'яті Героя, який гідно виконав військовий обов’язок із захисту незалежності, територіальної цілісності  та суверенності України.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе батьків Тетяни Олександрівни та Юрія Дмитровича, сестри Катерини Юріївни, брата Дмитра Юрійовича, сина Кирила.

Разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай земля Йому буде пухом!

Вічна пам’ять Герою України!