Президент України, Уряд та наші дипломати продовжують активно працювати, аби максимально обмежити можливості Російської Федерації фінансувати війну

Дата: 18.03.2022 15:47

- Вчора Конгрес США майже одноголосно підтримав законопроєкт про зупинку нормальних торговельних відносин із Росією та Білоруссю. Канада ввела 35% мита на майже весь російський експорт.

- США також ввели ембарго на постачання нафти та нафтопродуктів. Аналогічний крок планує зробити й Велика Британія.

- Україна також вітає вчорашні санкції Японії, Австралії та Нової Зеландії проти російських банків, а також інших фізичних та юридичних осіб з Росії.

- Ми закликаємо всі країни Євросоюзу, G7 та цивілізованого світу відмовитися від купівлі товарів у Росії та роботи на російському ринку. Ми продовжимо пояснювати тим іноземним компаніям, які досі залишилися на російському ринку, що їх податки спонсорують бомби, спрямовані проти мирних українських міст, жінок та дітей.