Вічна Слава Герою захиснику України!

Дата: 27.03.2022 16:03

Захищаючи Батьківщину, загинув воїн з Тульчинщини - Бурдейний Ігор Олександрович. Сьогодні, 27 березня в рідному селі Зарічне Тульчинської громади нашого Героя проводжали в останню путь побратими та односельчани.

Життя земляка, старшого сержанта Збройних Сил України, 21 березня 2022 року у м.Краматорськ Донецької області, обірвала ворожа ракета.

Важко усвідомити, що такий світлий та добрий юнак поклав свою душу і тіло за рідну землю. Низько схиляємо голови перед цим Героєм. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.

Районна військова адміністрація висловлює щирі слова вдячності за виховання гарного та мужнього Сина - Олександру Анатолійовичу та Людмилі Анатоліївні , розділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

Герої не вмирають, а стають янголами, вони і надалі будуть захищати наш спокій з небес. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається   кожна хвилина мирного життя.

Вічна пам'ять і Царство Небесне нашому мужньому захиснику.