Трагедія, яка змінила світ...

Дата: 26.04.2022 13:42

Чорнобиль... Це слово відоме всій планеті. Його й досі вимовляють із тривогою в очах, бо це була найстрашніша катастрофа світового рівня.

Сьогодні, в день 36 роковин катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, в парку «Пам’ять» в м.Тульчин біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступники: Михайло Мурга, Сергій Чепернатий, Тульчинський міський голова Валерій Весняний спільно із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС Тульчинської громади хвилиною мовчання та покладанням квітів, вшанували пам’ять тих, хто віддав життя у боротьбі  зі смертельним атомом.

Ми ніколи не забудемо тих, хто врятував світ тоді, ми ніколи не забудемо тих, хто рятує світ зараз.