Вольський Микола Миколайович пішов у небесне військо

Дата: 29.04.2022 15:41

Стискається серце, болить душа, переповнює лють. Нестерпний біль за молоде життя, яке Вольський Микола Миколайович поклав за незалежність, за свою Батьківщину в боротьбі з російським агресором.

Вольський Микола Миколайович народився 02.05.2001 року в смт.Піщанка Тульчинського району.

Був вихованцем Тульчинської школи-ліцею з ПВФП.

В лютому 2021 року  призваний на  військову службу за контрактом, був навідником оператора механізованої роти військової частини  А2896.

28 квітня 2022 року російський окупант обірвав життя юного Миколи, котрому 02 травня виповнилось би двадцять один рік.

Неймовірно важко усвідомити втрату, складно підібрати слова щоб виразити слова співчуття усім хто знав юного Героя.

Тульчинська районна військова адміністрація розділяє всім серцем біль непоправної втрати та підтримуємо у годину скорботи рідних і близьких Миколи Миколайовича.

Безмежна шана, вічна і світла пам’ять Герою!

Вічний спокій його душі!

Слава Україні! Героям слава!