Російський агресор забрав життя Валігурського Олександра Анатолійовича

Дата: 29.04.2022 18:32

Сьогодні чорним вороном трагічні новини оповили Піщанську громаду.  Підтвердився факт загибелі жителя селища Рибки Валігурського Олександра Анатолійовича, який загинув 27 квітня 2022 року. Російський окупант обірвав життя  молодшому сержанту, командиру бойової машини – командиру механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону поблизу села Олександрівка Херсонської області.

Валігурський Олександр Анатолійович,  25.05.1981  року народження, був призваний на військову службу в березні 2022 року Одеським РТЦК та СП Одеської області.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Районна військова адміністрація глибоко співчуває родині загиблого Героя. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Відповідно до розпорядження Піщанського селищного голови 30 квітня 2022 року оголошено Днем жалоби в Піщанській селищній територіальній громаді.

Прощання з Олександром Анатолійовичем відбудеться 30 квітня 2022 року о 13:00 в с. Чорномин Піщанської громади.

Вічна Пам'ять та Слава Герою!