І знову непоправна втрата. Сум і біль...

Дата: 29.04.2022 22:39

Нещадний ворог забирає кращих синів України – наших мужніх захисників. Російський окупант обірвав життя Цісару Олександру Івановичу, 05 травня 1983 року народження, уродженцю с. Дмитрашківка Піщанської громади. 28 квітня 2022 року кривава війна обірвала життя солдату, водію мотопіхотного взводу мотопіхотної роти військової частини А2896.

У Олександра Івановича залишилися батьки, дружина та двоє дітей. Для його сім’ї та близьких розпочався відлік днів без найріднішої людини, яку більше ніколи не почують.

Тульчинська районна військова адміністрація з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Світла пам’ять про Цісара Олександра Івановича  назавжди залишиться у наших серцях…

Герої не вмирають!

Вічна Слава Герою!