Нікітіна Миколу Олексійовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Дата: 05.05.2022 11:31

Відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2022 року № 268/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – Нікітіна Миколу Олексійовича – старшого сержанта Збройних Сил України.

Тульчинська районна військова адміністрація вітає Земляка, уродженця Тульчинської громади з присвоєнням державної нагороди.

Зичимо Миколі Олексійовичу життєвого оптимізму, успіхів у військовій справі, підкорення нових вершин, невичерпної сили та енергії, мирного неба та Божої опіки.

Героям Слава!