ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ми знаємо ціну війни. І миру. Українці знову захищають свою державу заради миру, держави і наступних поколінь, - Сергій Борзов

Дата: 08.05.2022 09:21
Кількість переглядів: 167

8 травня –  День пам’яті та примирення.

Сьогодні в Україні та в усьому світі вшановують полеглих героїв, які боролися проти нацизму, а також жертв одного із найкривавіших конфліктів в історії людства.

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов, звертаючись до мешканців Вінниччини у День пам’яті та примирення, зазначив: «Ми знаємо ціну війни. І миру…У ніч з 8 на 9 травня 1945-го перша хвилина миру – мить падіння та капітуляції нацистського режиму.За шість років Другої світової війни загинуло понад вісім мільйонів українців…Never again. Ніколи знову. Два слова, які уже в історії людства. Знову бомбардування, блокади, знущання, розстріли.«Спецоперація»… Знову українці захищають свою державу. Заради миру. Заради України. Заради наступних поколінь. Пам’яті всіх, хто загинув за Україну. Ніколи знову…»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь