Знову трагічна звістка – невблаганна смерть забрала ще одне молоде життя

Дата: 27.05.2022 14:27

З глибоким сумом сповіщаємо про трагічну загибель старшого солдата,  Мерви Валерія Васильовича, 29 березня 1990 року народження,  уродженця смт.Крижопіль Тульчинського району.

Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, що переживають рідні, близькі та друзі загиблого. Валерій Васильович завжди був і залишається патріотом своєї Батьківщини.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України!

26 травня 2022 року під час танкового обстрілу в районі населеного пункту Оленівка Миколаївської області Мерва В.В. механік – водій третього механізованого відділення 1 механізованого взводу механізованої роти отримав поранення несумісні з життям.

Тульчинська районна військова адміністрація глибоко сумує з приводу смерті Валерія Васильовича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять та Слава Герою!