ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Вінниччини проводитимуть офіційні прийоми внутрішньо переміщених осіб

Дата: 16.06.2022 15:00
Кількість переглядів: 165

Сьогодні, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його перший заступник Наталя Заболотна разом із заступниками Начальника ОВА Сергієм Здітовецьким та Андрієм Кавунцем провели нараду з головами районних військових адміністрацій.

Основне питання порядку денного – особисті та виїзні прийоми внутрішньо переміщених осіб.

«На сьогодні в області проживає більше 176 000 переселенців. Частина з них не знає куди звертатися за допомогою, або ж деякі громади просто відмовляють у вирішенні їхніх питань», - зауважила Наталя Заболотна.

Саме тому Начальник ОВА Сергій Борзов ініціював проведення таких прийомів на місцях.

Люди зможуть отримати відповіді на питання різного напрямку: пенсії, працевлаштування, соціальний захист, виплати різного роду, медична допомога, отримання ліків тощо.

«Також будемо продовжувати привозити у громади гуманітарну допомогу переселенцям. Зараз ми готуємо графік особистих та виїзних прийомів громадян. Вони будуть розміщені на офіційних сторінках районних військових адміністрацій та в офіційних засобах масової інформації територіальних громад.У нашій області не ведуться активні бойові дії, тому, крім військових питань, зосереджуємо роботу і на інших нагальних питаннях. Внутрішньо переміщені особи одне з них, і досить важливе. Ми маємо їм допомогти – це наш обов’язок», - підкреслила Наталя Заболотна.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь