Особовому складу 14 державної пожежно-рятувальної частина офіційно вручили 60 протигазів СМ-6 з фільтром NBC-3/SL

Дата: 23.06.2022 14:08

23 червня 2022 року у Тульчинському РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області заступник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сторожук Олег Володимирович за участю начальника Тульчинського РУ

ГУ ДСНС України у Вінницькій області Рудика Сергія В'ячеславовича, начальника Тульчинської РВА Гаврилюка Олександра Анатолійовича, заступників начальника Скалія Володимира Васильовича та Чепернатого Сергія Володимировича, голови Тульчинської районної ради Неборецького Василя Васильовича особовому складу 14 державної пожежно-рятувальної частина офіційно вручили 60 протигазів СМ-6 з фільтром NBC-3/SL, закуплених за рахунок субвенції з районного бюджету. Передано підрозділам 14 ДПРЧ паливно-мастильні матеріали та комп’ютерну техніку від ГУ ДСНС України у Вінницькій області.