Звіт про підсумки роботи зі звернення громадян за 2 квартал 2022 року

Дата: 05.07.2022 15:53

Протягом 2 кварталу 2022 року до Тульчинської районної військової адміністрації надійшло  202  звернень, із них:

- 162  електронною поштою з Вінницької обласної військової адміністрації;

- 14 поштою;

- 26 під час виїзного прийому начальником  районної військової адміністрації .

Протягом звітного періоду колективних звернень не надходило.

Актуальні питання, що відображаються у зверненнях громадян за звітній період стосуються питань:

• соціального захисту – 179 звернень, або 89 % від загальної кількості ;
  •  діяльність органів місцевого самоврядування  – 9 звернень, або  4 % від загальної кількості;
  • діяльність місцевих органів виконавчої влади – 3 звернення, або  1,5% від загальної кількості;
  •  аграрна політика і земельні відносини – 3 звернень, або 1,5 % від загальної кількості;
  • житлова політика – 2 звернень, або  1 % від загальної кількості;
  • транспорт і зв'язок – 2 звернень, або 1  % від загальної кількості;
  • екологія та природні ресурси – 1 звернення, або  0,5 % від загальної кількості;
  • сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт – 1 звернення, або 0,5  % від загальної кількості;
  • освіта, наукова, науково технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність – 1 звернення, або 0,5 % від загальної кількості;
  • інформаційна політика, діяльність засобів масової інформації – 1 звернення,  або  0,5% від загальної кількості.

Серед громадян, які звернулись на адресу районної військової адміністрації зі зверненнями були категорії :

• 71 зв ернення від внутрішньо переміщених осіб;
  • 8 звернень від пенсіонерів;
  • 4 звернень від осіб з інвалідністю 3 групи;
  • 3 звернень від одиноких матерів;
  • 2 звернень від осіб з інвалідністю 2 групи;
  • 2 звернення від робітника;
  • 1 звернення від осіб з інвалідністю 1 групи;
  • 1 звернень від членів багатодітних сімей;

Начальник районної  військової адміністрації разом зі своїми заступниками  в червні місяці провів 5 виїзних прийомів громадян в територіальних громадах: Вапнярка, Томашпіль, Крижопіль, Городківка та Шпиків . До участі у виїзних прийомах долучаються представники районного управління соціального захисту населення, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, працівники відділення Вінницького обласного центру зайнятості.

Очільник району приділяє велику увагу розгляду звернень пільгової категорії громадян та внутрішньо переміщеним особам.

З метою забезпечення інформованості громадськість про стан роботи зі зверненнями громадян на офіційному вебсайті  районної військової адміністрації у розділі «Звернення громадян» щоквартально оприлюднюються узагальнені відомості про організацію роботи зі зверненнями громадян.

Питання роботи зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі керівництва районної військової адміністрації, навіть на період введеного воєнного стану в Україні.

Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення
та супроводу діяльності органів  місцевого самоврядування
управління правового забезпечення   та взаємодій з органами
місцевого самоврядування апарату Тульчинської РВА                Тетяна  Ніколайчук