І знову чорна звістка…

Дата: 30.08.2022 11:51

Від рук окупанта загинув наш земляк, відважний син Української землі – Тимченко Олександр Анатолійович, 23.06.1996 року народження, житель смт.Крижопіль.

Капітан, Тимченко Олександр Анатолійович був заступником командира механізованого батальону з артилерії.

27 серпня 2022 року в бою за нашу Батьківщину  біля населеного пункту Верхньокам’янське Донецької області життєва зірка мужнього Героя-земляка навіки згасла.Справжній патріот України, незламний Воїн світла, котрий боронив свободу і незалежність України віддав за нас з вами найцінніше – власне життя.

Для всіх загибель  Олександра Анатолійовича – непоправна втрата, якої ніщо не може виправдати. Він завжди буде жити в нашій пам’яті, ми завжди будемо пам’ятати, якою непомірно важкою ціною здобувається майбутнє нашої Батьківщини.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі та глибокі співчуття родині, близьким та рідним, розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову перед мужністю Воїна у скорботі. Світлий спомин про Героя-земляка назавжди залишиться в наших серцях.

Не забудемо! Не пробачимо!

Вічна пам'ять та шана Герою!