Звіт про підсумки роботи зі звернення громадян за 3 квартал 2022 року

Дата: 03.10.2022 11:36

Протягом 3 кварталу 2022 року до Тульчинської районної військової адміністрації надійшло  284  звернень, із них:

- 249  електронною поштою з Вінницької обласної військової адміністрації;

- 25 поштою;

- 8 під час виїзного прийому начальником (заступниками начальника) районної військової адміністрації;

- 1 на особистому прийомі;

- 1 прямий телефонний зв’язок.

Протягом звітного періоду колективних звернень  надійшло – 6 одиниць.

Актуальні питання, що відображаються у зверненнях громадян за звітній період стосуються питань:

• соціального захисту – 256 звернень, або 90,14 % від загальної кількості ;
  •  діяльність органів місцевого самоврядування  – 14 звернень, або 4,92  % від загальної кількості;
  • діяльність місцевих органів виконавчої влади –5 звернення, або 1,77 % від загальної кількості;
  • сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт – 3 звернення, або    1,06 % від загальної кількості;
  • забезпечення дотримання законності охорони правопорядку, реалізації прав  - 3  звернення, або 1,06  % від загальної кількості;
  • діяльність центральних органів виконавчої влади – 2 звернення, або 0,7 % від загальної кількості;
  • праця і заробітна плата – 1 звернення,  або  0,35 % від загальної кількості.

Серед громадян, які звернулись на адресу районної військової адміністрації зі зверненнями були категорії :

• 197 звернень від внутрішньо переміщених осіб;
  • 6 звернень від осіб з інвалідністю 3 групи;
  • 3 звернень від осіб з інвалідністю 2 групи;
  • 2 звернень від одиноких матерів;
  • 2 звернення від осіб з інвалідністю 1 групи;
  • 2 звернень від членів багатодітних сімей;
  • 2 звернень від учасників бойових дій;
  • 1 звернень від ветерана праці;
  • 1 звернень від особи, що потерпіла від Чорнобильської катастрофи.

Начальником  районної  військової адміністрації разом із заступниками проводяться виїзні прийоми громадян в територіальних громадах районну згідно із затвердженим графіком. До участі у виїзних прийомах  долучаються представники  Управління соціального захисту населення РВА, Служби у справах дітей РВА, голови територіальних громад, представники Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області, сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, районних  філій Вінницького обласного центру зайнятості, керівники медичних закладів громад.

Начальник районної військової адміністрації  приділяє особливу увагу розгляду звернень внутрішньо переміщених осіб, сімей захисників та захисниць.

Питання роботи зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі керівництва районної військової адміністрації.

Головний спеціаліст    відділу юридичного забезпечення
та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування
управління правового забезпечення  та взаємодій з органами
місцевого самоврядування апарату Тульчинської РВА                                              Тетяна  Ніколайчук