Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Дата: 18.10.2022 20:17

Тільки сьогодні, встеляючи дорогу квітами і стоячи навколішки, крижопільчани проводжали в останню життєву дорогу свого земляка, воїна Леоніда Кучера, як знову чергова трагічна звістка сколихнула громаду.

Від рук російського окупанта загинув Вусатий Павло Миколайович, 03 серпня 1970 року народження, житель смт.Крижопіль.

Вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, поблизу населеного пункту Тернові Поди Миколаївського району Миколаївської області, 17 жовтня агресор забрав життя штаб-сержанта, командира 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.

Павло Миколайович боронив країну та її громадян. Бився за свободу та територіальну цілісність України. Він Герой, який віддав своє життя за кожного із нас.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї, родині, друзям, побратимам, усім, хто знав Героя-земляка. Разом з вами схиляємо голови у глибокій скорботі.

Тульчинщина завжди буде пам’ятати всіх, хто віддав життя за нашу свободу й незалежність. Це відважні воїни, які полягли за Україну, за її Свободу. Допоки пам'ятаємо - доти вони живі.

Вічна пам’ять та Слава Герою!