Строк подання декларації у 2022 році

Дата: 24.03.2022 10:10

Кампанія декларування 2022 року відтерміновується до перемоги над рашистськими окупантами. Тобто щорічну декларацію за 2021 рік ви можете подати протягом трьох місяців після закінчення війни.

Відповідно до Закону України від 03.03.2022 № 2115-ІХ, фізичні особи, подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи.

НАЗК розуміє, що зараз не час для пошуків документів для декларування, а час для перемоги над російською загарбницькою нечистю, що прийшла на нашу Батьківщину. Тому продовжуємо боротьбу, а кампанію декларування залишимо для мирного часу.