На вівтар за волю Батьківщини він поклав своє життя

Дата: 11.11.2022 19:05

Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність. Війна забирає цвіт нації, у вічність ідуть найкращі захисники України.
Сьогодні ми втратили Теличка Олега Васильовича, 04 квітня 1971 року народження, жителя смт.Вапнярка.
09 листопада в населеному пункт Володимирівка Казанківського району Миколаївської області перестало битись серце нашого мужнього та відважного  Воїна.  Старший солдат Теличко Олег Васильович був водієм-електриком радіовідділення відділення управління штабу взводу зв’язку.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова родині, друзям, побратимам та односельчанам з приводу важкої втрати. Співчуваємо та розділяємо гіркоту вашої печалі, бо смерть нашого Воїна-земляка – спільне горе. Ворог обов’язково відповість за кожне обірване життя.
Шана та вічна пам’ять Герою!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Його душі!