Загинув, аби жити вічно

Дата: 02.12.2022 12:07

Двадцять восьмого листопада неначе постріл. Прийшла страшна новина з фронту. Загинув на війні Давискиба Віталій Григорович, 1986 року народження, житель с.Жабокрич Крижопільської громади.

Старший солдат, Давискиба Віталій Григорович був старшим стрільцем 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти.

Вірний військовій присязі, при виконанні бойового завдання, загинув внаслідок  мінометного, артилерійського, танкового обстрілу, масованого скидання вогів з ворожих дронів, а також штурму позицій «Клайд 1» ворожим десантом з використанням стрілецької зброї, Віталій Григорович отримав вогнепальне осколкове поранення біля населеного пункту Красногорівка Донецької області.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова співчуття родині, друзям, побратимам,  односельчанам нашого Героя-захисника.

У цю гірку мить розділяємо ваше горе та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Хай душа Віталія знайде вічний спокій, а пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях!

Світла пам'ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України.

Герої не вмирають!