Ювенальні прокурори: 443 дитини загинуло внаслідок збройної агресії РФ в Україні

Дата: 07.12.2022 09:53

Більше ніж 1296 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 7 грудня 2022 року офіційне число дітей-жертв за добу не змінилося - 443. Не зазнали змін і дані щодо поранених - 853.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 424, Харківській - 267, Київській - 117, Миколаївській - 77, Запорізькій - 77, Херсонській - 70, Чернігівській - 68, Луганській - 65, Дніпропетровській - 33.

Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2719 закладів освіти. 332 з них зруйновано повністю.