Йому назавжди двадцять три…

Дата: 07.12.2022 22:41

Двадцять чотири дні не дожив до свого дня народження. Російський окупант обірвав молоде, сповнене сил та  енергії життя. Ворог забрав життя у  Хибовського Ярослава Юрійовича, 28 грудня 1998 року народження, жителя селища Миколаївка Піщанської громади.

Призваний на військову службу за контрактом, Хибовський Ярослав Юрійович був головним сержантом 2 механізованого взводу механізованої роти.

05 грудня 2022 року під час штурмових дій противника, біля населеного пункту  Нетайлове Донецької області, будучи вірним військовій присязі, наш Захисник отримав поранення несумісні із життям.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття, родині, друзям, побратимам , односельчанам, усім, хто знав Ярослава Юрійовича. У цю гірку хвилину розділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами. У пам’яті у кожного із нас він залишиться юним, вольовим, цілеспрямованим, мужнім солдатом, гідним Сином своєї Батьківщини, який віддав молоде життя за свободу, світле та незалежне майбутнє громадян України.

Пам'ять робить нас сильними і єднає в боротьбі за мир.

Шана та вічна пам’ять Герою-захиснику!

Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Його душі!