ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ - ЛЮДИНА РОКУ-2022

Дата: 08.12.2022 08:59

За версією найвпливовішого американського журналу TIME.

Видання також відзначило "дух України" у боротьбі проти російського агресора.

Журналісти розповіли світу історію українського лідера. Його фото, а також зображення відомих українців та української символіки, знову потрапило на обкладинку Time.

У матеріалі "Людина року», розповіли про людей, які представляють Дух України. Найперше – відзначили постать президента, пригадавши, що у наскладніший період, в лютому 2022, Зеленський чітко повідомив партнерам, що залишається в Києві.

Зазначили, що за 2 дні після звільнення Херсону Зеленський приїхав туди. Хоча його охоронці знову просили президента почекати.

Зеленський визнає, що це було ризиковано, але він мусив туди поїхати. «Причина – люди, які 9 місяців були в окупації. Моїм обов’язком було поїхати туди і показати, що Україна повернулася, що вона їх підтримує».

Журналіст зауважив, що ще у квітні Зеленський сказав, що постарів і змінився "від усієї цієї мудрості, якої ніколи не бажав".