УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Дата: 08.12.2022 09:22

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №826/2022 - присвоїти звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка” МАЙСТРЕНКУ Олексію Сергійовичу – полковнику.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №827/2022 - присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка"' ПОТЄШКІНУ Володимиру Олександровичу – підполковнику.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №828/2022 - присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" ВЕСНІНУ Володимиру Андрійовичу – підполковнику.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №829/2022 - присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" ВОРОШИЛОВУ Вадиму Олександровичу – майору.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №831/2022 - присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" ЧУМАКУ Миколі Миколайовичу – полковнику.