Вічна пам’ять та слава Герою України!

Дата: 19.12.2022 14:54

Збройні сили України щоденно відвойовують окуповані території. За кожен звільнений від російських загарбників населений пункт, країна платить найбільшу і найдорожчу ціну – життя її громадян.

18 грудня 2022 року біля населеного пункту Красногорівка Донецької області, внаслідок  мінометного обстрілу, отримав вогнепальне осколкове поранення Тарахкало Олександр Степанович, 24.09.1969 року народження, житель смт.Крижопіль.

Вірний військовій присязі, солдат Тарахкало Олександр Степанович був стрільцем-помічником гранатометника 3 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким нашого Воїна-захисника. Розділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами. Нехай Бог надає сили перенести наймовірний біль втати.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України.

Вічна пам’ять та слава Герою України!