За 2022 рік

Дата: 02.01.2023 11:51

З метою забезпечення безумовного виконання Тульчинською районною військовою адміністрацією вимог Законів України « Про доступ до публічної інформації », « Про звернення громадян», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію протягом 2022 року проводилась відповідна робота.

На виконання статті 15 Закону України « Про доступ до публічної інформації»  на офіційному вебсайті районної військової адміністрації створено розділ « Доступ до публічної інформації », в якому оприлюднюються звіти про надходження запитів на інформацію, а також набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Протягом 2022 року до районної військової адміністрації надійшло 10 запитів на інформацію, що на 19 одиниць ( 34,5% ) менше , ніж за відповідний період 2021 року(29 запитів), з них:

• 9 запитів – електронною поштою;
  • 1 запит – надано особисто запитувачем.

Результатами розгляду запитів на інформацію задоволено усі.

Запитувані види публічної інформації:

-  діяльність місцевих органів виконавчої влади – 3 запити;

- соціальний захист – 2 запити;

- праця і заробітна плата – 2 запити;

- інформаційна політика, діяльність засобів масової інформації -1 запит;

- освіта, наукова, науково - технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність -1 запит.

За запитами, що надійшли до районної військової адміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації » строки.

Відповідальні працівники відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації постійно беруть участь у семінарах, навчаннях на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств, установ і організації з питань доступу до публічної інформації в рамках професійної програми навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, працівників державних підприємств,установ і організацій.

Районною військовою адміністрацією повною мірою забезпечується виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547/2011 « Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації».

Відділ юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування
апарату районної військової адміністрації

02 січня 2023 року