Вони наша біль і гордість одночасно …

Дата: 04.01.2023 12:53

Ще одна свіжа могила на цвинтарі та тисячі могил загиблих Героїв по всій Україні. Ріки сліз і океани людських страждань. Поламані та скалічені долі. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.

В боях з нелюдами, захищаючи рідну землю, загинув наш земляк, захисник, патріот Яремко В’ячеслав Борисович, 1986 року народження, уродженець смт. Крижопіль

Солдат Яремко В’ячеслав Борисович був стрільцем-помічником гранатометника 1 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 4 мотопіхотної роти 2 мотопіхотного батальйону.

Під час захисту Батьківщини, виявивши стійкість та мужність загинув 18 листопада 2022 року, поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника, який мужньо боронив Україну від російських окупантів і віддав своє життя за свій народ.

Схиляємо разом з вами голови у скорботі та розділяємо біль втрати. Світла пам’ять про В’ячеслава назавжди залишиться з нами!

Царство небесне Герою-Захиснику!