Службова онлайн-нарада щодо стану виконання рішення ради оборони Вінницької області

Дата: 25.01.2023 16:00

25 січня 2023 року відбулась службова онлайн-нарада під керівництвом директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації Богдана Зубчика щодо стану виконання рішення ради оборони Вінницької області від 31 жовтня 2022 року, уведеного в дію наказом Начальника обласної військової адміністрації від 04 листопада 2022 року в частині, що стосується забезпечення постів РХС сучасними засобами для ведення спостереження (приладами радіаційної, хімічної розвідки, індивідуального дозиметричного контролю та засобами індивідуального захисту.

До участі в нараді були запрошені профільні заступники, начальники відділів, управлінь: Департаменту фінансів ОВА, Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, голови територіальних громад області.  В районній студії в нараді взяли участь заступник голови районної військової адміністрації Володимир Скалій та завідувач сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату РВА Оксана Шпатарюк.

В ході наради розглядались питання виконання територіальними громадами рішення ради оборони області, організації радіаційного та хімічного спостереження позаштатними постами РХС та забезпечення оповіщення населення про надзвичайні ситуації природного, техногенного та військового характеру.