Володимир Зеленський: Ми захищаємо в Україні не лише незалежність і не лише міжнародний порядок

Дата: 25.01.2023 15:07

Ми захищаємо в Україні не лише незалежність і не лише міжнародний порядок. Ми захищаємо свободу, право кожного на свою мрію, право кожної родини на безпеку та щастя бути частиною своєї громади. Усе це не може бути подаровано. Усе це можна тільки вибороти.

——

In Ukraine, we defend not only independence and not only the international order. We defend freedom, the right of everyone to their dreams, the right of every family to the safety and happiness of every family to be part of their community. All this cannot be given as a gift. All this can only be gained.

Photo: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Iryna Rybakova, Oleg Petrasiuk, Patryk Jaracz, Oliver Marsden.