Знову Тульчинщина прощається з Героєм…

Дата: 29.01.2023 15:13

Сьогодні, живим коридором зі сльозами,  квітами  та навколішки жителі Крижопільської громади зустрічають кортеж  із тілом померлого земляка. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо.

Обірвалась нитка життя світлої та доброї людини, Штирби Миколи Юрійовича, 30 листопада 1976 року народження,  жителя с.Тернівка. 21 січня 2023 року в медичному закладі м.Запоріжжя серце нашого захисника зупинилось.

Старший солдат Штирба був номером обслуги 1 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти. Хоробрий захисник з честю і до останнього подиху виконував священний обов’язок. За мир в Україні віддав найцінніше — власне життя.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав, цінував, поважав та любив покійного.

Доброзичливий,  життєрадісний, цілеспрямований, щирий та завжди готовий прийти на допомогу тому, хто її потребує, – таким був та назавжди залишиться в наших серцях Микола Юрійович.

Вічна пам'ять Герою!