Знову наша Тульчинська земля зазнала непоправної втрати

Дата: 16.02.2023 14:11

Страшно від того, скільки наших Захисників  полягло на війні… Скільки скорботи, горя і сліз в наших родинах. Небесним оборонцем став Коломієць Олександр Сергійович, 06 вересня 1967 року народження, житель с.Тернівка Крижопільської громади.

Сержант Коломієць Олександр Сергійович був призваний по мобілізації.  Обіймав посаду навідника 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти.

Загинув 12 лютого 2023 року під час ворожого обстрілу, поблизу населеного пункту Невельське Донецької області отримав  поранення несумісні із життям.

Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків!

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова співчуття сім’ї, родині, друзям. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Саме завдяки таким людям, як наш Захисник, ми сьогодні маємо можливість жити під блакитним небом та розмовляти рідною мовою.

За рішенням родини, місцем останнього спочинку Олександра Сергійовича буде с.Рудницьке Піщанської громади.

Вічна пам’ять Герою!