Велика втрата знову прийшла в Студенянську громаду.

Дата: 20.02.2023 10:49

Біля населеного пункту Первомайське Донецької області, виявивши стійкість та мужність загинув наш земляк, вірний син Батьківщини, який до останнього подиху  захищав свою землю, кожного з нас.

14 лютого 2023 року легіони небесного війська поповнив Савіцький Роман Юрійович, 30 травня 1993 року народження, житель с. Кукули Студенянської громади.

Солдат Савіцький Роман Юрійович був стрільцем  стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти  стрілецького батальйону.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова родині, друзям, побратимам, усім хто знав, цінував та поважав нашого Героя-земляка. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна-захисника назавжди залишиться в серцях та спогадах кожного із нас.

Безмежна шана та вічна пам’ять Герою!