Йому назавжди двадцять два...

Дата: 20.02.2023 11:36

Надто високу ціну, яку ми платимо за свободу та незалежність нашої країни, усвідомлюючи це все глибше, коли знову і знову збираємося на громадські панахиди за втраченим життям загиблих Героїв-земляків.

Знову повертаються до рідної домівки наші воїни на щиті.

Чергова болюча втрата в наш нашій Тульчинській родині. Жорстока  війна забрала життя Пасічника Анатолія Миколайовича, 05 вересня 2000 року народження, жителя с.Антонівка Томашпільської громади.

Призваний по мобілізації, солдат Пасічник Анатолій Миколайович був старшим навідником 3 гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки.

За волю та єдність України віддав найдорожче - своє молоде життя.

18 лютого 2023 року біля населеного пункту Невельське під час артилерійського обстрілу отримав поранення несумісні із життям.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї, родині, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами схиливши голови у глибокій скорботі. Втрата нашого Захисника у серці кожного з нас залишить багато болю, а ще більше ненависті до ворога.

Вічна пам’ять та царство небесне!

Герої не вмирають!