Кінзерського Сергія Григоровича  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 20.02.2023 14:24

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 16 квітня  2022 року № 247/2022 старшого солдата, Кінзерського Сергія Григоровича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня.

Проте, на жаль, відзнаку Сергій Григорович отримати не встиг. 11 травня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі смт.Тошківка Сєвєродонецького району Луганської області ворог обірвав життєву лінію військовослужбовця.

Сьогодні, 20 лютого 2023 року заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та начальник другого відділення Тульчинського РТЦК та СП підполковник Олег Стецюк спільно із сільським головою Оленою Резнік від імені Президента України Володимира Зеленського вручили Почесну відзнаку матері загиблого військовослужбовця.

Посадовці висловили слова безмежної вдячності Світлані Леонтіївні за достойне виховання мужнього воїна, який віддав своє життя за Україну.

«Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести важку біль втрати рідної кровинки», - зазначив Володимир Скалій.

Кінзерський Сергій Григорович, 05 січня 1996 року народження, житель с.Гарячківка Городківської громади,  був старшим солдатом, старшим навідником 1 гранатометного  відділення гранатометного взводу роти  вогневої підтримки.

Вічна пам'ять герою!

Ми пам'ятаємо твій подвиг!