Війна не припиняє надсилати нам трагічні новини

Дата: 20.02.2023 15:59

Майже рік з моменту повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю. Майже рік триває війна, яка забирає життя найкращих наших воїнів.

Українська земля скроплена кров’ю своїх захисників та окутана невгамовним болем рідних.

Сьогодні в останню життєву дорогу мешканці села Бортники Тульчинської громади проводжали вірного сина, патріота Дяченка Володимира Федоровича як ворог знов забрав життя їх односельчанина.

18 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Вугледар Донецької області загинув Падюк Василь Вікторович, 09 липня 1992 року народження.

Земляки згадують, що Василь Вікторович був щирою та доброю людиною, справжнім патріотом України, який вболівав за її долю та майбутнє, але майбутнє нашого воїна відібрала війна.

Солдат Падюк Василь Вікторович був гранатометником 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника, який мужньо боронив Україну від російських окупантів і віддав своє життя за свій народ. Тульчинська районна військова адміністрація разом з вами схиляє голови у скорботі та розділяє біль втрати.

Світла пам’ять про Воїна-захисника  назавжди залишиться з нами!

Вічна пам’ять Герою!