Сергій Борзов взяв участь у черговій та позачерговій сесіях обласної Ради

Дата: 31.03.2023 12:26

31 березня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданнях чергової 38 сесії та позачергової 39 сесії обласної Ради 8 скликання.Фото без опису

На черговій сесії депутатами було розглянуто 25 питань.

Заслухано та прийнято звіт щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2022 рік та затверджено звіт про виконання обласного бюджету за 2022 рік.

«Низка питань стосувались господарської діяльності обласних комунальних підприємств щодо трудових відносин з керівником, внесення змін до статутів та приймання-передачі майна», - зазначає очільник області.

Також депутати розглянули та підтримали низку земельних питань.

На позачерговій 39 сесії депутати погодили в новій редакції Інвестиційну програму комунального підприємства "Вінницяоблтеплоенерго" на 2022-2023 роки та про Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради".

У засіданнях сесій обласної Ради взяла участь народний депутат України Ірина Борзова.