Страшна війна продовжує приносити непоправне горе та безкінечний біль, забираючи життя найкращих

Дата: 31.03.2023 22:29

Пів року надії, страждань, сліз, сподівання та пошуків. Проте, на жаль, не судилося. Трагічна звістка – визнано загиблим. Тульчинська громада знову в жалобі. Вістка про чергову втрату патріота, мужнього воїна, гідного Сина України, постукала в сім’ю Гаращенків.

Янголом неба став Гаращенко Сергій Володимирович, 6 липня 1982 року народження, житель смт.Кирнасівка Тульчинської громади.

Після повномасштабного вторгнення Сергій Володимирович одним із перших став на захист Батьківщини, боронив державу від рук російського агресора.

6 вересня 2022 року, при виконанні бойового завдання, біля населеного пункту Тернові Поди Миколаївської області, окупант забрав життя нашого Героя-земляка, старшого солдата стрільця механізованого відділення механізованої роти.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам Героя. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої родини та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас.